Detail položky

MAN TGA 18.480 4X2 BLS
2015
12419
353
diesel
423 334 km
nepojízdné
TP
ano
C099

Poznámka:
NEPOJÍZDNÉ,VYBITÁ AKU,BEZ STK,SVÍTÍ ZÁMEK KABINY A VÝSTRAHA!
Výbava vozidla:
El. ovládaná okna a zrcátka, ABS, ASR, ESP, autorádio, klimatizace, multifunkční volant, tempomat, navigace, automatická převodovka, tachograf digitální, spací nástavba.
Tech.stav:
1) Motor V době prohlídky vozidla nebylo možné uvést motor do chodu z důvodu nedostatečné kapacity akumulátorů. Nelze tedy provést jízdní zkoušku a tím i objektivně posoudit technický stav skupiny. Dle sdělení pracovníka přejímajícího vozidlo je motor funkční. 2) Převodovka, rozvodovka V době prohlídky vozidla nebylo možné uvést motor do chodu z důvodu nedostatečné kapacity akumulátorů. Nelze tedy provést jízdní zkoušku a tím i objektivně posoudit technický stav skupiny. Dle sdělení pracovníka přejímajícího vozidlo je převodovka funkční. 3) Zadní náprava V době prohlídky vozidla nebylo možné uvést motor do chodu z důvodu nedostatečné kapacity akumulátorů. Nelze tedy provést jízdní zkoušku a tím i objektivně posoudit technický stav skupiny. Dle sdělení pracovníka přejímajícího vozidlo je ZN funkční. 4) Přední náprava + mech. řízení V době prohlídky vozidla nebylo možné uvést motor do chodu z důvodu nedostatečné kapacity akumulátorů. Nelze tedy provést jízdní zkoušku a tím i objektivně posoudit technický stav skupiny. Dle sdělení pracovníka přejímajícího vozidlo je PN funkční. 5) Rám s příslušenstvím Bez zjevných závad. Technický stav odpovídá době provozu a počtu ujetých km. 6) Kabina s výbavou Místně mechanicky a poškozen lak drobnými oděrky způsobenými provozem vozidla. Zvýšené poškození - poškozený lak a deformace na pravé straně vozidla a pravých dveřích.
Klan logo
Klánova 332/35
147 00 Praha 4
IČ: 45281564
DIČ: CZ45281564
Zapsáno u rejstříkového soudu v Praze, spis. zn. C10233

Autoleasing ČS logo Casper logo Casper logo Cetelem logo Koop logo
phone
Kontaktujte nás!
+420 321 733 717 info@klankolin.cz

©SeMyon 2008-2018. Vyrobeno pro společnost Klán s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu společnosti Klán s.r.o. zakázáno.